Violeti rozīgo gerberu un rožu pušķis

64,61

Piedāvājam jums šo burvīgo ziedu pušķi, kas sastāv no svaigām alstromērijām, rozēm un gerberām, radot krāsainu un satriecošu kombināciju. Šis pušķis ir apveltīts ar eleganto rozā un vilinošo violēto toņu harmoniju, kas piešķir tam ne tikai košumu, bet arī maigumu.

Lai uzsvērtu šo pušķa skaistumu, tam ir pievienoti zaļumi, kas rada kontrastu un papildina ziedu kompozīciju ar savu svaigumu. Tā rezultātā pušķis iegūst dabisko un satriecošu izskatu.

Mēs rūpīgi sagatavojam šo pušķi un iepakojam to dekoratīvā iepakojumā, kas piešķir tam eleganci un padara to gatavu dāvināšanai. Tas ir ideāla dāvana jūsu tuvākajam cilvēkam, ko varat pasūtīt tiešsaistē un nosūtīt citam cilvēkam Liepājā un apkārtnē, visā Dienvidkurzemes novadā!

Izpaust savu mīlestību, pateicību vai sveicienus ar šo apburošo ziedu pušķi. Tas būs patīkams pārsteigums un nodrošinās neaizmirstamas emocijas jūsu saņēmējam

Preces tips

Rozes, Gerberas, Alstromērijas

Garums ≈

40 cm

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Krāsa ≈

Jaukta krāsa, Rozā, Balta, Violeta

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu