Rozīgs liliju un rožu pušķis

93,74

Nosūti savas jūtas ar mūsu burvīgo pušķi, kas sastāv no 7 rozā rozēm un 3 rozā lilijām, dekorēts ar gipsofilu un zaļumiem. Šis pušķis ir rūpīgi sakomponēts, lai radītu skaistu un elegantu dāvanu.

Lai piešķirtu īpašu pieskārienu, katrs pušķis ir iepakots dekoratīvā iepakojumā, kas pasvītro tā skaistumu un svaigumu. Iespējams pievienot arī apsveikuma kartiņu, kurā varēsi ierakstīt personiskus vēlamos vārdus, padarot dāvanu vēl siltāku un personiskāku.

Mūsu ziedu piegādes veikals Liepājā, Grobiņā un citur Dienvidkurzemes novadā piedāvā ātru un uzticamu kurjera piegādi. Bez maksas piegādāsim pušķi Liepājā, lai nodrošinātu jūsu ērtības. Mēs apņemamies piegādāt ziedus klienta norādītajā datumā, lai nodrošinātu neaizmirstamus mirkļus.

Izvēlies mūsu pušķi no 7 rozā rozēm un 3 rozā lilijām ar gipsofilu un zaļumiem, lai izteiktu mīlestību, apsveikumu vai pateicību. Mūsu profesionāļi nodrošinās, ka pušķis ir svaigs un augstākā kvalitātē. Veici pasūtījumu jau tagad, lai izbaudītu ātru un uzmanīgu piegādi, nodrošinot īpašu prieku tev un taviem tuviniekiem!

Garums ≈

50 cm

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Krāsa ≈

Rozā

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Preces tips

Gipsofils, Rozes, Lilijas