Hortenzijas

97,49

Esiet sveicināts mūsu ziedu piegādes veikalā Liepājā! Mēs priecājamies piedāvāt jums burvīgu piecu hortenziju pušķi, kas ir iekārtots skaistā dekoratīvā iepakojumā. Hortenzijas ir skaisti ziedi, kas simbolizē eleganci, maigumu un cēlumu.

Mūsu profesionālā pušķu meistaru komanda rūpīgi veido katru pušķi, lai nodotu tā skaistumu un eleganci. Mūsu piedāvājuma īpatnība ir tāda, ka hortenziju krāsa pušķī būs atkarīga no pieejamības. Tas ļauj mums izvēlēties vissvaigākos un kvalitatīvākos ziedus jūsu pasūtījumam.

Mūsu piecu hortenziju pušķis ir lieliska dāvana jebkuram gadījumam - no romantiskiem randiņiem līdz jubilejām un dzimšanas dienām. Tie būs spilgti un stilīgi papildinājumi jebkurā interjerā un sagādās prieku un baudu saņēmējam.

Mēs piedāvājam ērtu piegādes pakalpojumu, kas ļauj jums pasūtīt pušķi un saņemt to tieši pie durvīm. Mēs rūpējamies, lai katrs pasūtījums tiktu piegādāts laikā un nevainojamā stāvoklī.

Nepalaid garām iespēju iepriecināt tuvo cilvēku vai rādīt rūpes par kādu īpašu. Pasūtiet mūsu skaisto 5 hortenziju pušķi jau šodien un radi burvīgu brīdi, kas atmiņā paliks uz ilgu laiku.

Nav noliktavā

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Garums ≈

60 cm

Krāsa ≈

Rozā

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, Māmiņu dienai

Preces tips

Hortenzijas