Krizantēmu un rožu ziedu pušķis

41,24

Priecājamies piedāvāt jums šo krāšņo ziedu pušķi, kas iemieso mīlestību un eleganci. Pušķis sastāv no 3 sarkanām rozēm un 3 baltām krizantēmām, veidojot burvīgu kombināciju.

Katrs zieds ir uzmanīgi izvēlēts, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un svaigumu. Pušķis ir rūpīgi sakomponēts, lai radītu vizuālu un krāsainu efektu. Tas piešķir ziedu pušķim eleganci un pievilcību.

Lai uzsvērtu šo pušķa skaistumu, tas ir ietīts dekoratīvā iepakojumā, kas padara to gatavu dāvināšanai. Tas ir piemērots dažādiem notikumiem un svinībām.

Mūsu interneta veikals Liepājā piedāvā ērtu un uzticamu pasūtījumu veikšanas iespēju. Jūs varat pasūtīt šo pušķi tiešsaistē un nosūtīt to citam cilvēkam Liepājā, Grobiņā un citur Dienvidkurzemes novadā.

Mēs garantējam, ka pušķis tiks piegādāts laikā un nebojāts, nodrošinot svaigumu un skaistumu, kas iepriecinās saņēmēju.

Izvēlieties šo aizraujošo ziedu pušķi, lai izpaustu jūsu jūtas un priecātos par to, ka varat radīt neaizmirstamus mirkļus citiem!

Preces tips

Rozes, Krizantēmas

Garums ≈

40 cm

Krāsa ≈

Jaukta krāsa, Sarkana, Balta

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Vīrietim, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu