Dažādu krāsu krizantēmu un lizanšu pušķis

97,49

Aicinām jūs izcelties ar krāsu eksploziju, pasūtot mūsu pušķi, kas sastāv no 9 dažādu krāsu krizantēmām, 3 lizantēm un zaļumiem. Šis pušķis ir kā vēlā pavasara saule, kas spīd un sniedz siltumu. Katra krizantēma un lizante ir rūpīgi atlasīta, skaisti sakartota un iepakota dekoratīvā iepakojumā, kas padara to par patiesu vizuālu prieku.

Mūsu pušķis simbolizē krāsu daudzveidību un dzīvesprieku. Pušķis ir izveidots, lai atspoguļotu dažādo krizantēmu un lizanšu krāsu paleti, radot dzīvīgu un priecīgu izskatu. Apsveikuma kartiņa ir iekļauta pušķa sastāvā, lai jūs varētu personificēt savus vēstījumus un sūtīt mīļus vēlējumus.

Mūsu kurjera piegādes pakalpojums ir ērts un uzticams. Nodrošināsim, ka jūsu pušķis tiek piegādāts svaigs un skaists Liepājā, Grobiņā un citur Dienvidkurzemes novadā, klienta norādītajā datumā. Mūsu misija ir radīt neaizmirstamus mirkļus un piepildīt jūsu svinības ar krāsām un prieku.

Izplatiet prieku un krāsas kopā ar mums, izmantojot mūsu kurjera piegādes pakalpojumu Liepājā, Grobiņā un citur Dienvidkurzemes novadā, klienta norādītajā datumā. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes pušķus un uzmanīgu apkalpošanu, lai jūsu svinības būtu neaizmirstamas!

Nav noliktavā

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Krāsa ≈

Jaukta krāsa

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Vīrietim, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Garums ≈

40 cm

Preces tips

Lizantes, Krizantēmas