Baltu rožu un citu ziedu pušķis ar zaļumiem iepakojumā

34,99

Priecājamies piedāvāt jums šo eleganto ziedu pušķi, kas ir ideāls dāvanas variants vai vienkārši lai izpaustu mīlestību un novērtējumu. Šis pušķis sastāv no trīs skaistām baltām rozēm, krizantēmas un alstromērijas ziediem, kas rada krāšņu un harmonisku kompozīciju.

Lai papildinātu ziedu pušķa skaistumu, tam ir pievienoti dažādi zaļumi, kas rada kontrastu un nodrošina svaigumu. Katrs zieds ir rūpīgi izvēlēts, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un svaigumu.

Pušķis ir stilīgi iepakots dekoratīvā iepakojumā, kas padara to gatavu dāvināšanai un piešķir tam īpašu pieskārienu. Tas ir piemērots gan ikdienas priekam, gan īpašiem brīžiem vai jubilejiem.

Mūsu interneta veikals Liepājā piedāvā ērtu un drošu pasūtījumu iespēju. Mūsu pieredzējušie ziedu kurjeri nodrošinās, ka pušķis tiek piegādāts jums vai jūsu izvēlētajam saņēmējam laikā un nebojājot ziedus.

Izvēlieties šo pušķi un sagādājiet prieku tuviniekiem vai draugiem Liepājā. Tas būs skaists veids, kā izpaust jūsu emocijas un novērtējumu!

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Krāsa ≈

Balta, Violeta

Notikums

Vārda diena, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Vīrietim, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Preces tips

Rozes, Krizantēmas, Alstromērijas

Garums ≈

50 cm