Balta lilija un rozā rozes pušķī

43,74

Pārsteidziet kādu īpašu cilvēku Liepājā ar mūsu izsmalcināto ziedu pušķi. Šis pušķis ir mūsu mīlestības un rūpju rezultāts, kas sastāv no 1 baltas lilijas, 3 rozā rozēm, zaļumiem un tiek rūpīgi iepakots, lai saglabātu tā svaigumu.

Balta lilija ir simbols tīrībai un nevainībai, savukārt rozā rozēm ir romantiska nozīme, kas izsaka mīlestību un cieņu. Šī harmoniska kombinācija rotaļājas kopā ar zaļumiem, dodot pušķim dabisku un svaigu izskatu.

Mēs nodrošinām augstas kvalitātes ziedus, kas tiek rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu jūsu apmierinātību. Pušķis ir iepakots, lai aizsargātu ziedus no bojājumiem un saglabātu to svaigumu, kamēr tas nonāk pie saņēmēja Liepājā.

Mūsu piegādes pakalpojums ir ērts un drošs. Izvēlieties vēlamo piegādes datumu un adresi, un mēs nodrošināsim, ka ziedu pušķis tiek piegādāts savlaicīgi un ar uzmanību. Ar mūsu palīdzību jūs varat izplatīt jauku pārsteigumu vai svinēt īpašu brīdi.

Pasūtiet mūsu aizraujošo ziedu pušķi lai radītu maģiju jūsu dzīvē vai dāvinātu to kādam īpašam Liepājā. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums radīt neaizmirstamus mirkļus un izplatītu mīlestības un prieka sajūtu.

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Krāsa ≈

Rozā, Balta

Garums ≈

50 cm

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Preces tips

Rozes, Lilijas