7 rozā rozes ar plīvurpuķi pušķī

31,69

Pasūti burvīgu pušķi no 7 rozā rozēm, 40 cm garām, kas papildinātas ar delikātu gipsofilu un elegantām aspidistras lapām. Šis izsmalcinātais pušķis ir rūpīgi sakomponēts un sasiets ar lenti, lai radītu patiesi aizraujošu dāvanu.

Mūsu ziedu piegādes veikals Liepājā, Grobiņā un citur Dienvidkurzemes novadā ir gatavs nodrošināt ātru un uzmanīgu kurjera piegādi. Neskatoties uz to, vai tas ir dzimšanas diena, jubileja vai jebkura cita īpaša diena, mēs piegādāsim šo skaisto pušķi klienta norādītajā datumā.

Kā papildu pārsteigumu, katrs pušķis būs aprīkots ar apsveikuma kartiņu, kurā jūs varēsiet ierakstīt savus vēlamos vārdus. Tas piešķirs personisku pieskārienu jūsu dāvanai un izteiks jūsu jūtas ar siltiem vārdiem.

Izbaudi īpašus brīžus, pasūtot mūsu pušķi no 7 rozā rozēm ar gipsofilu un aspidistras lapām. Uzņem mūsu profesionāļu aprūpi, lai nodrošinātu, ka jūsu saņēmējs saņem tikai visaugstākās kvalitātes un svaigākos ziedus. Veic pasūtījumu jau tagad, lai piegāde būtu ātra un neaizmirstama

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Krāsa ≈

Rozā

Garums ≈

40 cm

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Preces tips

Gipsofils, Rozes