25 dažādu krāsu lizantes pušķī

169,99

Piedāvājam jums iespēju nosūtīt prieku un krāsas Liepājā, Grobiņā un citur Dienvidkurzemes novadā ar mūsu aizraujošo pušķi, kas sastāv no 25 dažādu krāsu lizantēm. Katra lizante ir rūpīgi atlasīta un iepakota dekoratīvā iepakojumā, skaisti sasietas ar lenti, kas padara to par patiesu vizuālu prieku.

Mūsu 25 dažādo krāsu lizantes simbolizē daudzveidību un prieku, kuru vēlaties dalīties ar savu īpašo personu. Pušķis ir rūpīgi sakartots, lai radītu aizraujošu un satriecošu vizuālo efektu. Apsveikuma kartiņa ir iekļauta pušķa sastāvā, lai jūs varētu personificēt savu vēstījumu un sniegt siltus vēlējumus.

Mūsu kurjera piegādes pakalpojums ir ērts un drošs. Mēs ar prieku nodrošināsim, ka jūsu pušķis tiek piegādāts svaigs un skaists, neatkarīgi no tā, vai tas ir Liepājā, Grobiņā vai citur Dienvidkurzemes novadā. Mūsu misija ir radīt neaizmirstamus mirkļus un svinības, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Pasūtiet mūsu 25 dažādu krāsu lizantu pušķi, kas sasietas ar lenti, iepakotas dekoratīvā iepakojumā un ar apsveikuma kartiņu. Dalieties krāšņajās krāsās un izplatiet prieku kopā ar mums, izmantojot mūsu kurjera piegādes pakalpojumu Liepājā, Grobiņā un citur Dienvidkurzemes novadā. Mēs garantējam augstas kvalitātes pušķus un uzmanīgu apkalpošanu, kas atstās iespaidu uz jūsu saņēmējiem.

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Krāsa ≈

Jaukta krāsa

Garums ≈

60 cm

Preces tips

Lizantes

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai