15 sarkanas rozes 60 cm kraft papīrā

54,99

Sasniedziet sirdis ar mīlestību un aizraušanos, izvēloties mūsu 15 sarkanās rozes 60 cm garumā. Katra roze ir ne tikai skaista, bet arī simbolizē stipru un uzticamu mīlestību. Mēs esam gatavi jums palīdzēt izplatīt šo mīlestības ziņu līdz jūsu mīļotajiem Liepājā.

Kā īpašu pieskārienu mēs esam iepakojuši šīs skaistās rozes kraft papīrā. Kraft papīrs piešķir dāvanai dabisku un mājīgu sajūtu, bet tā vienkāršība padara rozes vēl izcilākas.

Mūsu piegādes pakalpojums Liepājā ļauj jums viegli un ērti sūtīt šo skaisto rožu pušķi. Norādiet piegādes datumu un adresi, un mēs nodrošināsim, ka jūsu dārgais saņems pušķi laikā. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums ne tikai izcilus ziedus, bet arī lielisku klientu apkalpošanu.

Pasūtiet mūsu sarkanās rozes iepakotas kraft papīrā, un izplatiet mīlestības maģiju Liepājā. Mēs esam šeit, lai jūs atbalstītu un padarītu jūsu īpašos brīžus vēl neaizmirstamākus

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Krāsa ≈

Sarkana

Garums ≈

60 cm

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Vīrietim, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Preces tips

Rozes