15 rozā lizantes pušķī

104,99

Ieprieciniet savus tuviniekus Liepājā un rajonā ar mūsu burvīgo pušķi, kas sastāv no 15 rozā lizantem. Katra lizante ir svaiga un izcila, skaisti sasietas ar lenti un papildinātas ar apsveikuma kartiņu. Mūsu pušķis ir piepildīts ar maigumu un siltumu, kas izstaro mīlestību un laimes sajūtu.

Mēs nodrošinām tikai augstas kvalitātes lizantes, lai jūsu pušķis būtu skaists un svaigs. Katrs zieds ir rūpīgi izvēlēts, lai nodrošinātu izsmalcinātu izskatu un ilgstošu izturību. Pušķis ir eleganti sasiets ar lentīti, kas piešķir tam svīnīgu izskatu. Apsveikuma kartiņa ļauj jums izteikt savus personiskos vēstījumus un pozitīvās emocijas.

Mūsu kurjera piegādes pakalpojums ir ērts un drošs. Jums tikai jānorāda saņēmēja adrese Liepājā vai rajonā, un mēs nodrošināsim, ka pušķis tiek piegādāts svaigs un neskarts. Mēs vēlamies jums sniegt neaizmirstamu pieredzi un radīt prieku, sūtot priecīgus mirkļus jūsu īpašajiem cilvēkiem.

Pasūtiet mūsu 15 rozā lizantes pušķī, kas sasietas ar lenti un papildinātas ar apsveikuma kartiņu. Sviniet mīlestību un dalieties laimes mirkļos kopā ar mums, izmantojot mūsu kurjera piegādes pakalpojumu Liepājā un rajonā. Mēs esam šeit, lai nodrošinātu jums augstas kvalitātes pušķus un uzmanīgu apkalpošanu, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu

Garums ≈

60 cm

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Krāsa ≈

Rozā

Preces tips

Lizantes