11 rozā rozes 40 cm

34,95

Ieprieciniet savus tuviniekus vai izrādiet rūpes par īpašu cilvēku Liepājā ar mūsu burvīgo rozā rožu pušķi. Šis pušķis sastāv no 11 elegantiem rozā rozēm, kuru garums ir 40 cm, un tas ir iepakots stilīgā dekoratīvā iepakojumā. Lai padarītu šo dāvanu vēl personiskāku, pušķa sastāvā iekļauta arī apsveikuma kartiņa.

Rozā rozēm ir romantiska un jūtīga nozīme, kas izpaužas mīlestībā, maigumā un cieņā. Mūsu rūpīgi atlasītas rozā rozes ir augstas kvalitātes, lai nodrošinātu ilgstošu svaigumu un izturību. Tās ir rūpīgi iepakotas dekoratīvā iepakojumā, kas piešķir pušķim eleganci un stilu.

Mēs pievēršam uzmanību detaļam, lai nodrošinātu jūsu apmierinātību. Tāpēc pievienojam apsveikuma kartiņu, kurā jūs varat personificēt savus vēstījumus vai apsveikumus. Tas padara šo dāvanu vēl personiskāku un īpašāku.

Mūsu piegādes pakalpojums Liepājā ir ērts un uzticams. Jums tikai jānorāda vēlams piegādes datums un adrese, un mēs nodrošināsim, ka pušķis tiek piegādāts laikā un ar uzmanību. Tāpat jūs varat izmantot mūsu pakalpojumu, lai pārsteigtu kādu vai svinētu īpašu brīdi.

Pasūtiet mūsu skaisto 11 rozā rožu pušķi dekoratīvā iepakojumā, ar apsveikuma kartiņu, un dalieties priekā ar savu īpašo personu Liepājā. Mūsu augstas kvalitātes pušķi un uzmanīgs piegādes pakalpojums palīdzēs jums radīt aizraujošus un neaizmirstamus mirkļus.

Krāsa ≈

Rozā

Garums ≈

40 cm

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Preces tips

Rozes