17 dažādu krāsu tulpes

59,99

Pārsteidziet savus tuviniekus Liepājā un rajonā ar mūsu eleganto pušķi, kas sastāv no 17 tulpem. Tulpes ir sasietas ar lenti un papildinātas ar apsveikuma kartiņu. Mūsu pušķis ir iedvesmojums no mīlestības un jūtīguma, kas izplatās apkārt un radīs prieku saņēmējam.

Mūsu tulpes ir rūpīgi atlasītas un kvalitāte ir mūsu galvenais mērķis. Apsveikuma kartiņa ļauj jums personificēt savus vēstījumus un radoši izteikt savas emocijas.

Mūsu kurjera piegādes pakalpojums ir ērts un uzticams. Jums tikai jānorāda saņēmēja adrese Liepājā vai rajonā, un mēs nodrošināsim, ka pušķis tiek piegādāts svaigs un nebojāts. Mūsu mērķis ir sniegt jums prieku un komfortu, ļaujot jums pārsteigt kādu īpašu cilvēku vai izcelt īpašu brīdi.

Pasūtiet mūsu 17 tulpes, kas sasietas ar lenti un papildinātas ar apsveikuma kartiņu. Izpaudiet savas jūtas un sviniet īpašus mirkļus kopā ar mums, izmantojot mūsu kurjera piegādes pakalpojumu Liepājā un rajonā. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes pušķus un uzmanīgu apkalpošanu, lai jūsu pieredze būtu neaizmirstama.

Nav noliktavā

Preces tips

Rozes

Krāsa ≈

Sarkana

Garums ≈

50 cm

Notikums

Vārda diena, Svinības, Dzimšanas diena, Izlaidums, Sievietei, Vīrietim, Bērnam, 14. Februāris (Valentīndiena), 8. Marts (Sieviešu diena), Māmiņu dienai

Bezmaksas kartiņa

Ar bezmaksas apsveikuma kartiņu